Supernatural Rpg
Sitemizden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz. Üyelik Tamamiyle Ücretsizdir.
Supernatural Rpg
Sitemizden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz. Üyelik Tamamiyle Ücretsizdir.
Supernatural Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sam Swager-Karanlıktaki Kargaşa !

2 posters
YazarMesaj
Sammy

Sammy

Sam Swager-Karanlıktaki Kargaşa ! Empty
MesajKonu: Sam Swager-Karanlıktaki Kargaşa !   Sam Swager-Karanlıktaki Kargaşa ! I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 8:12 pm

Evimde oturuyor,gazetemi okuyordum.Okuduğum bir haberde küçük bir kasabada şuana kadar 4 insanın değişime uğradığı ve sevdikleri kişileri öldürdüğü yazıyordu.Hemen üstümü değiştirdikten sonra yola çıktım.Kasabaya vardığımda herkes bu olayları konuşuyordu.Kasabada yaşayan
bir avcı dostum vardı.Onu arayıp olaylara yakından bakmasını istedim.2 gün sonra beni aradı ve bu olayın bir şekil değiştiren olayı olduğunu ve onu nerede bulabileceğimi söyledi hemen arabama binip tarif ettiği yere geldim.

Hızlıca arabamdan indim.İçi gümüş kurşun dolu silahımın tetiğini tam çekecektim ki karanlığın arasından dostumun çıktığını gördüm ve yanına koşarak
''Burada ne arıyorsun'' diye sordum.Üstüme doğru gelip bana bir yumruk attı ve yere yığıldım.Elimdeki silahı alarak kafama bir tekme attı.Bayılırken son gördüğüm şey dostumun bir şekilde benim kılığıma bürünmesiydi ! Bu bir şekil değiştirendi ! Kendime geldiğimde bir kanalizasyondaydım uzaktan şekil değiştirenin bana doğru geldiğini gördüm.Hemen arkamdaki varile saklandım.O yanıma gelince hiç vakit kaybetmeden üstüne atladım ! Uzun süren bir boğuşmadan sonra onu bayıltmayı başardım.Cebinden arabamın anahtarını buldum.Hızlı bir şekilde arabamdaki gizli cephaneliğimden silahımı aldım ve koşarak kanalizasyona indim.O kaçmıştı ! Evime gittim.Çok yorgundum.Tam uyuyacaktım ki mutfağın içinden bir ses geldi.Silahımı alıp hızlıca mutfağa koştum !
Neyseki hiç birşey yoktu.Arkamı döndüğümde şekil değiştiren karşımdaydı.Tam ateş edecektim ki silaha tekme attı ve kavga etmeye başladık.Beni yere yatırdı!Bana bir yandan yumruklar atıyor,bir yandanda silahı almamı engelliyordu !Son anda silahı tutmayı başardım ve silah ile kafasına vurdum ! Yere düşmüştü ve ona silahı doğrultarak ateş ettim ! Sonunda onu öldürmeyi başarmıştım.

Sabahleyin erkenden kalktım.Kasabadan ayrılıp Washington'daki evime geri dönenecektim.Gözüme elimdeki gazeteden bir haber takıldı.Haberde bir hapisanedeki mahkumların teker teker kalp krizi geçirdiği yazıyordu.Birden kapım çaldı ! Bunlar polislerdi .Anlaşılan şekil değiştiren ben yokken cinayet işlemiş.Neyseki gönderdikleri hapisane gazetede haberini okuduğum hapisaneymiş.Hapisaneye gittiğimde ordaki insanlara bu olay hakkında sorular sordum. Freddy Johnson adındaki bir mahkumun yıllar önce kalp krizi geçirdiğini ve mezarının NortWood adındaki bir mezarlıkta olduğunu öğrendim.Hapisaneden kaçıp oraya gittim ve Johnson'ın cesedini yaktım.Evime gidip uyudum.Uyandığımda gazeteyi elime aldım.Hapisanedeki kalp krizlerinin hızla arttığı yazıyodu gazetede.Hemen eski dostum Jack'i arayıp hapisanede ölen tüm kişileri araştırmasını istedim.2 saat sonra beni aradı ve benden listeyi gelip almamı istedi.Listedeki en garip ölüme baktım.Jimmie Taylor adındaki bir mahkum gece uyurken diğer mahkumlar tarafından bıçaklanarak öldürülmüş.Garip olan bir şey daha vardı.O gömülmemişti.Yakılmıştı!Bu durumda onu hapisaneye bağlayan şey onun eşyalarıydı.Hapisaneye geri döndüm.Gece hücremden çıkmayı başardım.Taylor'ın eski hücresine girdim.Onun kalan tüm eşyalarını yakacaktım.Fakat bu o kadar kolay değildi.Taylor beni boğazımdan tutup havaya kaldırdı.Nefessiz kalmıştım. Tam ölecektim ki yanımdaki demir sopayı alıp ona vurdum ve yok oldu.Hızlıca cesete tuz ve benzin döküp yaktım.Bu olayda sona ermişti.Hapisaneden tekrar kaçtım.Sahte FBI rozetimi alarak merkeze gittim ve işlediğim tüm suçları sildim.
cimbomaryum

cimbomaryum

Sam Swager-Karanlıktaki Kargaşa ! Empty
MesajKonu: Geri: Sam Swager-Karanlıktaki Kargaşa !   Sam Swager-Karanlıktaki Kargaşa ! I_icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 7:25 pm

ilk kısım yine biraz tanıdık geldi ama güzel olmuş ellerine sağlık

Sam Swager-Karanlıktaki Kargaşa !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sam Swager