Supernatural Rpg
Sitemizden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz. Üyelik Tamamiyle Ücretsizdir.
Supernatural Rpg
Sitemizden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz. Üyelik Tamamiyle Ücretsizdir.
Supernatural Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kurgu

+3
MeKSo[J]aReD
eLVigo
Bill Black
7 posters
YazarMesaj
Bill Black
Tanrı||Yönetici
Tanrı||Yönetici

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Kurgu Left_bar_bleue100/100Kurgu Empty_bar_bleue  (100/100)

Kurgu Empty
MesajKonu: Kurgu   Kurgu I_icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 9:45 pm

Kurgu yazılıp eklenecektir.
https://supernaturalrpg.yetkinforum.com
eLVigo
Avcı
Avcı
eLVigo

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Kurgu Left_bar_bleue90/100Kurgu Empty_bar_bleue  (90/100)

Kurgu Empty
MesajKonu: Geri: Kurgu   Kurgu I_icon_minitimePerş. Ara. 24, 2009 2:33 pm

Bir kurgu yazayım.Profil ismimden de anlaşılabileceği üzere eLVigo isimli bir karakter var.Bu karakter bir gün bir sorundan dolayı insanlığı araştırmaya başlar.O M.Ö.15000'lerde yaşıyorken günümüzde onun ruhsal ve kişiliksel bir dengi vardır.Olaylar bundan sonra farklı biçimde gelişerek Carnivalé dizisi tadı vermeye başlar.Ben bu konunun eskizsel romanını oluşturuyorum.
MeKSo[J]aReD

Kurgu Empty
MesajKonu: Geri: Kurgu   Kurgu I_icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 5:04 pm

Bende bir kurgu yazıcam biraz kapak arkasında olan tanıtımlar gibi olacak ama ön bilgi veriyim.
Şimdi Angelina Stef diye bir karakter var bu karalter küçüklüğünden beri anlatılan hikayelerden dolayı karanlıktan çokk korkuyor ve karanlıkta asla kalamıyor ayrıca karanlık en büyük fobisi...
Ailesinin çocukluğundan beri anlattığı bu hikayeler sürekli dile getirildiği için hep bir bağlatıları olduğunu düşünen Angelina bir gün geç bir saatte arkadaşı tarafından eve bırakılır ve orda annesiyla babasını öldürülmüş bir şekilde görür ve yanlarına yaklaşınca bu olayı karanlığın gizeminde birirnn yaptığına dair ip ucu bulur ve intikam alacağına ant içerek karanlığa savaş açar ve avlanmaya başlar...!
Karanlıkla nefes alan sırlardan korkuyordu ve karanlık en büyük fobisiydi.
Ama artık karanlık onu çağırıyor !
Ve bu çağrı büyük bir savaşı tetikliyor !
Karanlık önüne yeni yetenekler çıkardığı gibi yıllardır saklanan sırlarıda ortaya çıkarıyor !
Artık Angelina Stef için karanlığın gizemi arasında intikam çanları çalıyor !
Angelina ' nın kulaklarda çınlayan tek sesi '' Karanlık bnden ne aldıysa iki katını kaybedecek '' !
Karanlığa Doğru Av başlasın ..!

İşte şuan üzerinde durduğum hikaye bu Smile
Sammy

Sammy

Kurgu Empty
MesajKonu: Geri: Kurgu   Kurgu I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 9:42 am

Karakterin Adı:Sam Swager

Bende yazacam hikayemden bir kısım:

Sabahleyin erkenden kalktım.Kasabadan ayrılıp Washington'daki evime geri dönenecektim.Gözüme elimdeki gazeteden bir haber takıldı.Haberde bir hapisanedeki mahkumların teker teker kalp krizi geçirdiği yazıyordu.Birden kapım çaldı ! Bunlar polislerdi .Anlaşılan şekil değiştiren ben yokken suç işlemiş.Neyseki gönderdikleri hapisane gazetede haberini okuduğum hapisaneymiş.Hapisaneye gittiğimde ordaki insanlara bu olay hakkında sorular sordum. Freddy Johnson adındaki bir mahkumun yıllar önce kalp krizi geçirdiğini ve mezarının NortWood adındaki bir mezarlıkta olduğunu öğrendim.Hapisaneden kaçıp oraya gittim ve Johnson'ın cesedini yaktım.Evime gidip uyudum.Uyandığımda gazeteyi elime aldım.Hapisanedeki kalp krizlerinin hızla arttığı yazıyodu gazetede.Hemen eski dostum Jack'i arayıp hapisanede ölen tüm kişileri araştırmasını istedim.2 saat sonra beni aradı ve benden listeyi gelip almamı istedi.Listedeki en garip ölüme baktım.Jimmie Taylor adındaki bir mahkum gece uyurken diğer mahkumlar tarafından bıçaklanarak öldürülmüş.Garip olan bir şey daha vardı.O gömülmemişti.Yakılmıştı!Bu durumda onu hapisaneye bağlayan şey onun eşyalarıydı.Hapisaneye geri döndüm.Gece hücremden çıkmayı başardım.Taylor'ın eski hücresine girdim.Onun kalan tüm eşyalarını yakacaktım.Fakat bu o kadar kolay değildi.Taylor beni boğazımdan tutup havaya kaldırdı.Tam ölücektim ki yanımdaki demir sopayı alıp ona vurdum ve yok oldu.Hızlıca cesete tuz ve benzin döküp yaktım.Bu olayda sona ermişti.Hapisaneden tekrar kaçtım.Sahte FBI rozetimi alarak işlediğim tüm suçları sildim.
cimbomaryum

cimbomaryum

Kurgu Empty
MesajKonu: Geri: Kurgu   Kurgu I_icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 4:40 pm

MeKSo[J]aReD demiş ki:
Bende bir kurgu yazıcam biraz kapak arkasında olan tanıtımlar gibi olacak ama ön bilgi veriyim.
Şimdi Angelina Stef diye bir karakter var bu karalter küçüklüğünden beri anlatılan hikayelerden dolayı karanlıktan çokk korkuyor ve karanlıkta asla kalamıyor ayrıca karanlık en büyük fobisi...
Ailesinin çocukluğundan beri anlattığı bu hikayeler sürekli dile getirildiği için hep bir bağlatıları olduğunu düşünen Angelina bir gün geç bir saatte arkadaşı tarafından eve bırakılır ve orda annesiyla babasını öldürülmüş bir şekilde görür ve yanlarına yaklaşınca bu olayı karanlığın gizeminde birirnn yaptığına dair ip ucu bulur ve intikam alacağına ant içerek karanlığa savaş açar ve avlanmaya başlar...!
Karanlıkla nefes alan sırlardan korkuyordu ve karanlık en büyük fobisiydi.
Ama artık karanlık onu çağırıyor !
Ve bu çağrı büyük bir savaşı tetikliyor !
Karanlık önüne yeni yetenekler çıkardığı gibi yıllardır saklanan sırlarıda ortaya çıkarıyor !
Artık Angelina Stef için karanlığın gizemi arasında intikam çanları çalıyor !
Angelina ' nın kulaklarda çınlayan tek sesi '' Karanlık bnden ne aldıysa iki katını kaybedecek '' !
Karanlığa Doğru Av başlasın ..!

İşte şuan üzerinde durduğum hikaye bu Smile

devamını sabırsızlıkla bekliyorum
cimbomaryum

cimbomaryum

Kurgu Empty
MesajKonu: Geri: Kurgu   Kurgu I_icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 4:42 pm

Sammy demiş ki:
Karakterin Adı:Sam Swager

Bende yazacam hikayemden bir kısım:

Sabahleyin erkenden kalktım.Kasabadan ayrılıp Washington'daki evime geri dönenecektim.Gözüme elimdeki gazeteden bir haber takıldı.Haberde bir hapisanedeki mahkumların teker teker kalp krizi geçirdiği yazıyordu.Birden kapım çaldı ! Bunlar polislerdi .Anlaşılan şekil değiştiren ben yokken suç işlemiş.Neyseki gönderdikleri hapisane gazetede haberini okuduğum hapisaneymiş.Hapisaneye gittiğimde ordaki insanlara bu olay hakkında sorular sordum. Freddy Johnson adındaki bir mahkumun yıllar önce kalp krizi geçirdiğini ve mezarının NortWood adındaki bir mezarlıkta olduğunu öğrendim.Hapisaneden kaçıp oraya gittim ve Johnson'ın cesedini yaktım.Evime gidip uyudum.Uyandığımda gazeteyi elime aldım.Hapisanedeki kalp krizlerinin hızla arttığı yazıyodu gazetede.Hemen eski dostum Jack'i arayıp hapisanede ölen tüm kişileri araştırmasını istedim.2 saat sonra beni aradı ve benden listeyi gelip almamı istedi.Listedeki en garip ölüme baktım.Jimmie Taylor adındaki bir mahkum gece uyurken diğer mahkumlar tarafından bıçaklanarak öldürülmüş.Garip olan bir şey daha vardı.O gömülmemişti.Yakılmıştı!Bu durumda onu hapisaneye bağlayan şey onun eşyalarıydı.Hapisaneye geri döndüm.Gece hücremden çıkmayı başardım.Taylor'ın eski hücresine girdim.Onun kalan tüm eşyalarını yakacaktım.Fakat bu o kadar kolay değildi.Taylor beni boğazımdan tutup havaya kaldırdı.Tam ölücektim ki yanımdaki demir sopayı alıp ona vurdum ve yok oldu.Hızlıca cesete tuz ve benzin döküp yaktım.Bu olayda sona ermişti.Hapisaneden tekrar kaçtım.Sahte FBI rozetimi alarak işlediğim tüm suçları sildim.

biraz tanıdık geldi (!) ama yine de fena deil
Jake Johnson Simpson

Kurgu Empty
MesajKonu: Geri: Kurgu   Kurgu I_icon_minitimePaz Ara. 04, 2011 7:53 am

Rp'nin tek bir karakter üzerinde yoğunlaşmak yerine esnek bir ana konu üzerine kurulması daha iyi olmaz mı aslında? Bu tip bir kurgu üzerinde çalışıyorum şu an bitince yazacağım...
Albus Percival

Kurgu Empty
MesajKonu: Geri: Kurgu   Kurgu I_icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 2:58 pm

Bir kurgu bu şekilde olmaz arkadaşlar. Kurgu demek site yöneticileri tarafından yazılır ve sitenin akışı nedeni ile yayınlanır ve bu kurgu üzerinden hangi çağda olduğunuzu bilir ve Role oyunlarınızı yazarsınız.

Kurgu
1 sayfadaki 1 sayfası