Supernatural Rpg
Sitemizden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz. Üyelik Tamamiyle Ücretsizdir.
Supernatural Rpg
Sitemizden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz. Üyelik Tamamiyle Ücretsizdir.
Supernatural Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Haykırış

2 posters
YazarMesaj
meg

Haykırış Empty
MesajKonu: Haykırış   Haykırış I_icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:49 pm

Yine gece olmuştu. Yine başlamıştım o sesleri duymaya.Karanlıktıa bir şey vardı. Bir yaratık belki de adını bilmediğim bir şey. Tek bildiğim ya benden yardım istiyordu ya da beni çıldırtmayı hedefliyordu. Kesin olan tek şey ondan korktuğum ve ailemi ondan korumak zorunda olduğumdu. Ne yapacağımı bilmiyordum ve bu yüzden her gece nöbet tutuyordum. Bir gün nöbet tutarken uykuya yenik düştüm. Uyandığımda odamda değildim. Nerede olduğumu bilmiyordum ve bağlıydım. Ve yine o ses ama öncekilerden daha netti dedikleri. Günlerdir beni rahatsız eden o yaratık bir insandı ve karşımdaydı.Bana "Sana zarar vermiyeceğim " dedi. Ona "benden ne istiyorsun, kimsin sen?" diye sordum. O "Bu sorunun cevabını daha sonra öğreneceksin" dedi .Ona baktım ve" Burası neresi " dedim. O ise bana garip bir gülümsemeyle "Bana hep cevap veremeyeceğim sorular soruyosyun" dedi. Ona tekrar baktım üstünde kirli, rengi uçmuş, eski bir gömlek vardı. Pantolonunun çoğu yeri yırtıktı. Saçlarını dikmişti, gözleri yeşil ve alaycıydı. Yüzü yakışıklı denilebilecek bir tipt. Parasız olduğu belliydi. Ona " Babamı ne zaman arayacağını" sordum.O bana ilginç ilginç baktı ama ben " Fidyem ne kadar olacak " diye sordum. O ise kahkaha atarak gülmeye başladı. Sonra "Bebeğim bunun fidyeyle bir alakası yok. Sen neden burada olduğunu birazdan ortağım gelince anlayacaksın." dedi.Bu sefer ona garip garip bakan bendim.

Sonunda ortağı geldi. Ondan daha uzun boylu ve uzun saçlı, üzerinde aynı tip şeyler olan mavi gözlü biirisiydi. Arlarında bir şeyler konuştular. Sonra yanıma geldiler. Yeşil gözlü olanın elinde silah vardı.Bir an beni vuracak diye korktum ama silaha baktığımı fark edince " Sana zarar vermeyeceğimi başta söylemiştim bebek." dedi. Bende "O zaman neden silah elinde " diye sordum. Bana göz kırparak "Önlem olsun diye " dedi. Bende " Neye karşı önlem " dedim. O ise " Sana karşı önlem " dedi.Şaşırmıştım " Niye ki " dedim.
" Sana her şeyi anlatacağım. Burada o yaratığın sesini daha net duyuyorsun değil mi " dedi.Büsbütün şaşırmıştım, yaratığı nereden biliyordu acaba. Bu düşüncemi içimde bırakmadım ve sordum. Cevabı " Ben senin bilmediğin bir çok şeyi daha biliyorum bebek. " oldu.

Güneş doğmak üzereydi. Kafamdaki ses gittikçe şiddetlenmeye başlamıştı.Gözlerimi istesemde kapatamıyor. Kulaklarımı istesemde tıkayamıyordum. "Yardım edin madem sesi biliyorsunuz onu kafamdam çıkartın. " diye bağırdım. Geldiğinden beri benimle konuşmamış oan uzun boylu çocuk "Bunu istesekte yapamayız o sesleri duymak zorundasın " dedi. " Neden " diye bağırdım. Uzun boylu olan " Birazdan geçecek." dedi. Kafamdaki ses gümbürderken etrafım yavaşça karardı.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BÖYLE BİR ŞEYİ İLK DEFA YAZIYORUM UMARIM BEĞENİRSİNİZ.

En son meg tarafından Ptsi Haz. 28, 2010 11:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
cimbomaryum

cimbomaryum

Haykırış Empty
MesajKonu: Geri: Haykırış   Haykırış I_icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 12:28 pm

güzel olmuş ellerinize saplık
meg

Haykırış Empty
MesajKonu: Geri: Haykırış   Haykırış I_icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 3:44 pm

ya bu sitede neden kimse bunla ilgilenmiyo nerdesiniz??

Haykırış
1 sayfadaki 1 sayfası