Supernatural Rpg
Sitemizden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz. Üyelik Tamamiyle Ücretsizdir.
Supernatural Rpg
Sitemizden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz. Üyelik Tamamiyle Ücretsizdir.
Supernatural Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dizideki Duygu Dolu Konuşmalar

4 posters
YazarMesaj
eLVigo
Avcı
Avcı
eLVigo

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Dizideki Duygu Dolu Konuşmalar Left_bar_bleue90/100Dizideki Duygu Dolu Konuşmalar Empty_bar_bleue  (90/100)

Dizideki Duygu Dolu Konuşmalar Empty
MesajKonu: Dizideki Duygu Dolu Konuşmalar   Dizideki Duygu Dolu Konuşmalar I_icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 9:57 pm

Duygu yoğunluğu fazla mı sizce? Hüzün dolu konuşmalar, iki kardeşin birbiri arasındaki (bazen sıkıcı olmaya başlayan) konuşmaları?

Sizce nasıl?
jensen&esin

MesajKonu: Geri: Dizideki Duygu Dolu Konuşmalar   Dizideki Duygu Dolu Konuşmalar I_icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 2:14 pm

ya ben jensen ı okadar seviorum ki söylediği hiçbir şey beni sıkmıyorr I love you
Hayalperest

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Dizideki Duygu Dolu Konuşmalar Left_bar_bleue0/0Dizideki Duygu Dolu Konuşmalar Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Dizideki Duygu Dolu Konuşmalar   Dizideki Duygu Dolu Konuşmalar I_icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 4:53 pm

bence dizide hersey tam yerli yerinde her seyin dozu tam kivaminda =) herseyiyle seviyorum bu diziyi yaa asla skmyor beni Smile
cimbomaryum

cimbomaryum

MesajKonu: Geri: Dizideki Duygu Dolu Konuşmalar   Dizideki Duygu Dolu Konuşmalar I_icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 12:40 pm

ya bazen sıkıcı olabiliyorlar fakat dizide aksiyon sahnelerinden sonra kardeşler arasındaki ilişkilerin belirlendiği yerler oluyor sonuçta o konuşmalar

Dizideki Duygu Dolu Konuşmalar
1 sayfadaki 1 sayfası